Comments in discussion by Liso

 
DJ OldGames
Liso

Liso

Juraj

Staré hry alebo porno? Milovník starých hier, občasný zberateľ hokejových kartičiek, notorický hráč HEROES 3 In the Wake of Gods a začínajúci someliér v Mrva & Stanko.

Juraj joined the OldGames.sk from: 01.07.2006
last logged in: 28.09.2016

Comments in Discussion by Liso

List of comments (105)
Sorted by
Results: 40 [ 1-40/105 ]   «previous 012 next»
Po dlhšom čase sa mi zase podarilo zozbierať niekoľko hier, tak je tu ďalšia súťaž a nie o hocijaké hry, ale napr. Heroes VII, Heroes III HD Edition, Heroes VI, Might & Magic X. Kto sa odváži? :D <a href="http://heroes3wog.net/sutaz-yourgames-cz-originalne-hry/" target="_blank">http://heroes3wog.net/sutaz-yourgames-cz-originalne-hry/</a>
Dnes zásielka z eshopu Hráč. 4 epizódy spin-offu série Heroes 3.Už mi chýba iba jeden s názvom The FInal Chapters, ak by niekto mal, dajte vedieť :) Viac fotiek: http://heroes3wog.net/doplnam-zbierku-s-heroes-chronicles/
No myslím že finálna fáza bude ťažšia ako som si myslel, kvôli problému za ktorý trochu považujem optimalizáciu hry... Ide asi o to, že vetráčiky notebooku začnú ísť úplne naplno a notebook sa začne dosť zahrievať a potom sa vypne. Pri Grimrocku 2 sa mi to stalo už aj počas iných častí hry, no v tejto poslednej časti je to častejšie a keďže v tomto úseku sa nedá hra uložiť na bezpečnom mieste tak je to o dosť zložitejšie. Nemáte niekto podobné skúsenosti? Môj notebook zase nepatrí do šrotu, bez problémov mi behal Zaklínač 2, Risen 3, alebo M&MX.
19.04.2015, 14:14 
Tak po dlhých bojoch, alebo skôr riešení hádaniek je prvý boss na streche hradu NEX porazený, nudné ukončenie pozreté a hybaj ho do Trickster's Lair a tam je to už iná káva :) Zatiaľ neúspešne. Nejaké dobré rady? BTW: ako zachytávate obrázky? ja mám stále len čiernu obrazovku keď použijem PrintScreen
Mne sa zatiaľ grafika páči, tak ako v Grimrocku. Veď keď si to tak zoberiete aj staré dungeony sa na seba dosť podobali (EOB 1,2,3, Dungeon Hack), samozrejme to bolo niečo iné (dúfam že som nikoho neurazil :), ale napr. to mesto vyzerá super. Myslím že grafika bude to posledné, na čo pozerať :)
Možno ste už zaregistrovali, Brány Skeldalu 3 sú už v [b]príprave[/b]. Trochu ma mrzí že hra pôjde najprv na tablety a až potom na PC. Prvé video a obrázky vyzerajú nádherne! Osobne dúfam že sa upustí os systému delenia postáv pri boji, alebo riešení hádaniek. Som veľmi zvedavý a teším sa, už teraz som navnadený Grimrockom 2 a ak ho aj dohrám, tak sľubujem že dokončím aj denník hráča k DM2. Pokiaľ by bolo financovanie cez Startovač.cz tak určite prispejem.
05.04.2015, 17:10 
Už pokračujem ako ste porazili tú potvoru v tejto časti, ktorá stráži Power Gem? http://www.oldgames.sk/docs/grimrock/2/map-world-0.php#coords=49,76&text= Pôsobí na ňu elektrina, ale nie a nie ju zložiť.
01.04.2015, 22:07 
Tak to bude problém, pretože keď sa snažím cvaknúť obrázok cez PrintScreen tak odfotí len čiernu obrazovku a kurzor. Ale tak napríklad čo mám robiť na cintoríne? Mám pri sebe iba jediný kľúč: Round key. V časti Forgotten River je v pravej časti brána, ako ju otvorím? Ako sa dostať na tie magické mraky v Ruins of Desarune?´ Č robiť v sekcii Twigroot Tunnels?
01.04.2015, 20:52 
Ahojte, tak mám po šiestich hodinách hrania problém. Neviem kam ísť. Mapu mám dosť odkrytú a myslím si že som bol všade (samozrejme som nebol), takže neviem čo ďalej. Poradí niekto, chce to nejaký hint :) Niečo pravdepodobne prehliadam.
Vidíš a ja som tú diskusiu o LOG 2 nemohol nájsť. Tak som veľmi zvedavý, zatiaľ ma hra baví, uvidíme ako to pôjde ďalej. BTW: Ak dám do vyhľadávania v názvoch hier, nájde len Grimrock 1, Grimrock 2 sa vo výsledkoch nenachádza. Ale pritom hra vlastnú stránku má: http://www.oldgames.sk/game/legend-of-grimrock-2/
Včera som sa pustil do Grimrocku II, asi ste ho už aj dohrali, aké sú vaše dojmy? Ja zatiaľ pokukujem po pláži a zdolal som prvú výzvu, bolo to len krátke večerné hranie. No asi mám jeden problém, moja partia sa skladá z Knight/BatleMage Wizard/Knight (chcel som alchymistu), neviem ako sa mi to podarilo, budem mať problém pri ďalšom postupe?
Dlhšie som tu nebol, rozdielov bolo 21 a účasť rovnako veľmi slušná :) Uvidíme sa pri ďalšej.
Môžno ste zaregistrovali že UbiSoft už zajtra vydá HD verziu Heroes 3. Veľa ľudí ju odsudzuje (a viem samozrejme prečo, ale tak to je na samostatný článok), iní ju vítajú s rozkročenou náručou a taký ako ja, sú radi že sa okolo tejto legendárnej ťahovky niečo deje a rozhodol som sa preto spraviť súťaž o jednu kópiu tejto hry, teda o STEAM kľúč (ušetrím na poštovnom :D). Súťaž spočíva v hľadaní a zakreslení rozdielov medzi dvom obrázkami, bez registrácie, odošlete a ste v hre. Súťažný obrázok nájdete aj v prílohe. Veľa šťastia. Tu je odkaz: http://heroes3wog.net/sutaz-o-heroes-3-hd-edition-steam-kluc/
28.01.2015, 12:42 
Tak DJ, prajem všetko dobré do roku 2015 (áno viem ,že je koniec januára). Ďalšie nové staré hry, články, skeny a tiež som zvedavý na tú EoB minihru. A ak herný boh dá, dokončím denník hráča k Dungeon Master 2 :)
 
19.10.2014, 21:41 
Ojój, už sa teším, navnadený po MMX :) ale ešte dokončím Risen 3 a pôjdem do toho, možno už bude o takom čase v akcii :)
Ja si tiež nemyslím že hrdinovia boli nejako extra ťažký, keď tak pri tom 10 minútovom obmedzení testu mohol poslúžiť ujo google :). Čo sa pridania vojsk na mape týka, v tomto ti absolútne neviem poradiť, ak tak určite skús fórum heroescommunity.com tam sú borci čo ti určite poradia.
Momentálne je tam iba jedna 100% odpoveď od Wolfa, takže ešte stále je o čo súťažiť :) Musím sa ešte doe-mailovať DJovi, či by nehodil odkaz na FB.
Zatiaľ určite nie :D Ale priateľka má dve sestry :D
Maros, absolútne nie je potrebné hrať kampaň, nie je tam žiadna otázka týkajúca sa kampane. Ani ja som ju veľmi nehral, je to skôr v štýle, ktorá jednotka je na obrázku, ktorý hrdina, usporiadaj jednotky podľa úrovne atď. A registrácia nie je potrebná :)
68% je slušný výkon :) Áno na WoGu sa pracuje, respektíve, stabilný systém ktorý už WoG obsahuje sa volá ERA II. Funguje veľmi dobre a hlavne nepadá. Rusi práve dnes ohlásili že v nasledujúcich dňoch bude vydaná Horn of the Abyss 1.3.3 verzia, to bude paráda.
:) odkážem priateľke, ani som ju nemusel veľmi nútiť aby sa odfotila :D
Tak a je to tu zase, dúfam že novú súťaž si všimnete :) Tento raz žiadne hry, ale tričká, konečne sa mi ich podarilo dať vyrobiť za rozumnú cenu. 4ks idú hneď do súťaže, ktorej sa samozrejme môžete zúčastniť. Tentokrát ide o kvíz s otázkami zo sveta Heroes of Might and Magic 3. Otázok je 25, súčet bodov za otázky je 100 a časový interval na kvíz je 10 minút. Viac info o súťaži: <a href="http://heroes3wog.net/sutaz-o-brutalne-tricko-heroes-might-magic-3/" target="_blank">http://heroes3wog.net/sutaz-o-brutalne-tricko-heroes-might-magic-3/</a> Vstup priamo do kvízu: <a href="http://heroes3wog.net/heroes-of-might-and-magic-3-info/kviz/" target="_blank">http://heroes3wog.net/heroes-of-might-and-magic-3-info/kviz/</a> (treba byť ale prihlásený, lebo inak Vás systém nezaradí do tabuľky) Veľa šťastia :)
nevadí, ešte nejaká súťaž určite bude :)
25.02.2014, 14:12 
Práve som to chcel napísať, ten kurzor, neviem si naňho zvyknúť. Prihováram sa za otočenie :).
 
25.02.2014, 10:38 
Wow, ako kebz som videl Dungeon Mastera, dnes by som rád otestoval popri tom ako sa dosťahuje 10 GB update pre Might and Magic X. Je možnosť nejako prispieť k projektu, finančne napr.?
Tak som zase na webe zorganizoval menšiu súťaž, bude rád ak sa retrogameri zapoja. Ako ceny sú zaujímavé originálky, hlavne Diablo 2. (Hádam Dj nebude nadávať keď hodím info o súťaži aj sem.) O čo ide? - v osemsmerovke sa nachádza 38 názvov jednotiek z Heroes 3 Complete - nájdi minimálne 28 - pošli ich e-mailom na sutaz.heroes3wog@gmail.com - hotovo, vybavené, už len počkať do 1.2. 2014 na výsledky [img]http://heroes3wog.net/wp-content/uploads/2014/01/sutaz.jpg[/img]
 
29.12.2013, 21:38 
[b]Jofre[/b] a [b]DJ[/b], vďaka za rozhovor. Vždy ma zaujímalo ako herný časopis v dávnejších dobách vznikal. Dobre sa číta, hneď som si musel niečo vygoogliť o Stratenom Ostrove, našiel som rozhovor z roku 2000 http://gamesweb.sk/811/rozhovory/strateny-ostrov.html
Myslím že recenzia sa nachádzala v Score, čislo 50 (Sledge bud vedieť). 1. Ja viem, bude znieť divno, ale nebol plánovaný aj druhý diel? 2. Ako dopadla hra Tlon? Viem že bolo vyvíjaná po Vzbure Dónskych Rytierov a to je asi všetko, plus niekoľko obrázkov zo Score. 3. Rovnaká otázka, kto hru testoval (lepšie povedané, kto ju mal testovať), pretože nebyť tých strašných bojov, mohli sa stať Rytieri na Slovensku hernou klasikou.
Tak teraz si zaslúžiš gratuláciu, ten kuchár bol nočná mora, ale je pravda že som nikdy nevedel ako sa bojuje, keďže nikdy po ruke nebol manuál. Upútavku na plnú hru si dobre pamätám... Cez víkend, alebo možno už zajtra sa do toho pustím.
Kto by mal chuť (a peniaze), môže podporiť port Brán Skeldalu na Android a iOS na obdobe Kickstarteru: https://www.startovac.cz/projekty/brany-skeldalu-mobile/
[img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_043.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_044.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_113.png[/img] 01. Štyri kľúče štyroch klanov Skullkeepu sú zozbierané. Každý z hrdinov vložil jeden kus do obrazca a vstup bol voľný. Nasledoval nákup lepších zbraní a to sekier Vorax, mečov Excsymyr, ktorý pridáva 10 many a Blue Steele, krásny meč s modrou čepeľou. 02. Strážne oko. Akonáhle spozoruje skupinu z niektorej svetovej strany ich zasiahne ohnivá guľa a tým to aj pre niektorých členov končí. Našťastie toto oko reaguje na pohyb len raz a druhý krát už je bez ohnivého kúpeľa. 03. Trochu nervov na začiatku pevnosti. V strede a na stranách stien sú tlačidlá, ktoré musia byť stlačené v správnom poradí aby postupne otvorili dvere a družina sa dostala až na koniec chodby. Je dobre vyčarovať auru rýchlosti popritom pozerať na mape, kedy sa otvoria prvé dvere a rýchlo cúvať cez chodbu. Niekedy sa to podarí prejsť na prvý, inokedy na desiatykrát.
[img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_040.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_041.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_042.png[/img] 01. Kľúče štyroch klanov Skullkeepu sú zozbierané, už len treba nájsť cestu späť k pevnosti. 02. Po krátkom kľučkovaní pred jamami je družina konečne vonku, ako by to nestačilo, zo zeme sa popri nepríjemnom drkotaní kostí vynárajú kostlivci s mačetami. Ich kosti ale veľa nevydržali, rozleteli sa po pár presných úderoch sekerou. Zase začína pršať, v pozadí je počuť už známi žblnkot fontány. Na [b]Torhamovo[/b] prekvapenie z nej netiekla voda ale červená tekutina, dosť podobná krvi, čo mu ale nezabránilo prehľadať jej dno. Vyplatilo sa. Našiel červený drahokam a fľaštičku so znakom ohňa [b]Ful[/b]. Skúška na kostlivcovi odhalila, že ide o silno výbušnú zmes, ktorá je v jej vnútri namiešaná a vybuchuje akonáhle sa o niečo rozbije, takže opatrne. 03. V tejto časti krajiny sa nachádza ďalší kúzelník, tento je špecialista hlavne na predmety s magickým účinkom. Hlavne rôzne náhrdelníky a magické palice.
[img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_037.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_038.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_039.png[/img] 01. Za dverami sa nachádzala dlhá chodba, kde pri ľavej strane bola v stene socha, ničím zvláštna. [b]Torham[/b] si ale nevšimol plošinku pod nohami na ktorú stupil a v tom sa socha na stene odsunula a spoza nej vybehla múmia. Našťastie už musela byť dobre spráchnivená, pretože po dobre mierenej ohnivej guli z nej zostal len popol. Takýchto múmií tu bolo niekoľko, ale o všetky sa postarala [b]Tohamova[/b] sekera. 02. Na konci chodieb sa nachádzala miestnosť s tapetou za ktorou bol skrytý ďalší kľúč, zrejme od druhých dverí v miestnosti s pohyblivými dierami, meč Fury, ktorý dokáže metať po nepriateľoch ohnivé gule a ďalšie cennosti. 03. [b]Het[/b] berie u výklenku ďalší kľúč a skupina sa poberá precvičiť hybnosť a reflexy do miestnosti s pohyblivými jamami v ktorej sa nachádzajú druhé dvere. Niekoľko pádov do podzemia, kde mimochodom [b]Torham[/b] zozbieral celkom schopné brnenie sa družina dostala do neveľkej miestnosti v ktorej strede sa nachádzal stolík. Po zaostrení [b]Anders[/b] zisťuje, že sa na ňom nachádza posledná časť kľúča. V snahe zobrať ho sa vždy kľúč presunie na opačnú stranu, asi po pol hodine zbytočného krúženia okolo stolíka si [b]Seri[/b] všimla, že rovnaký stolík videla už o obchodníkov v okolí. Preto položila na stôl medenú mincu, čuduj sa svete, zjavuje sa duch obchodníka, ktorý prijíma ponuku a otáča stôl s kľúčom smerom k družine. [b]Seri[/b] ho rýchlo skrýva do vaku a jemne buchla do [b]Andersa[/b], ktorý chcel dať na stolík jediný modrý diamant, ktorý doteraz získali.
[img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_095.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_096.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/04/Liso_skull_099.png[/img] 01. Menšia miestnosť s prepadliskami. Otvárajú sa náhodne, treba cez ne chodiť veľmi opatrne. Prepadnutím sa parta dostane do podzemia v ktorom sú nepríjemný duchovia. Najlepšie je sa im vyhnúť rýchlou chôdzou. 02. Niekde v týchto miestach by sa mala nachádzať posledná, štvrtá časť modrého kľúča. Problém je v tom, že po miestnosti sa pohybujú dve prepadliská, ktoré sa snažia dostať po nohy našich hrdinov a tým ich poslať o jedno poschodie nižšie. V tomto prípade [b]Seri[/b] kúzli auru rýchlosti [b]Oh Ir Ros[/b], bez tohto kúzla si v tejto miestnosti ani neškrtli. 03. V miestnosti s pohyblivými dierami sa nachádza dvojica dverí. Do prvých dverí našiel [b]Anders[/b] kľúč hneď pri prepadliskách za tajnou stenou. Druhý kľúč by sa mal logicky nachádzať niekde v týchto miestach. Po štvrtom modrom kľúči od Skullkeepu ani stopy.
áha, dobrý nápad v hre, ale, využili ste ju niekedy niekto na tento účel?
super ďakujem, už na ňom makám, a kto by chcel hrať DMII bez Torhama, nech vyskúša: http://dmweb.free.fr/files/DMII-Misc-No_torham.rar
[img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_Liso_skull_05vn0.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_Liso_skull_05v0.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_Liso_skull_03v6.png[/img] 01. Východ z cintorína do ďalšej časti tiež nevyzerá slnečno. Kúsok za týmto prechodom na pravej strane sa nachádza ďalšia huba, ktorá sa dá odtrhnúť a má magický účinok, je to [i]Spirit Cap[/i], ako prvý ju stihol zjesť [b]Anders[/b] čím sa zvýšila jeho schopnosť kúzelníka o dve úrovne, ale jeho vitalita klesla o 20 bodov. 02. V tejto oblasti sa nachádza veľa stromov, ale narozdiel od tých na ktoré družina natrafila doteraz, tieto sú živé a dokážu spôsobiť početné poškodenia. [b]Seri[/b] je názoru, že zem je tu presiaknutá manou a niektoré stromy jednoducho ožili a evidentne sa idú pomstiť všetkým čo držia v ruke sekeru. 03. [b]Torham[/b] zavelil na ústup, stromov je tu priveľa a obyčajné sekery, ktoré majú k dispozícii sú neefektívne. Vrátia sa sem neskôr, zima sa už blíži, treba pripraviť zásoby dreva. Na vchod do ďalšej časti dozerajú veľké sochy kamenných chrličov po oboch stranách. Pozývajú dovnútra... [b]BTW[/b]: Kto postrehol odkaz na známy seriál od HBO??? :)
[img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_skull_033.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_skull_034.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_skull_035.png[/img] 01.V hustom daždi a bleskoch družina narazila na ďalšieho ducha, ale zmizol ešte rýchlejšie, ako by ste povedali "blesk". 02. Blesk... 03. ...neudrie na to isté miesto dvakrát... ([i]Čo teda neplatí o okolí Skullkeepu, čas nahrať poslednú uloženú pozíciu.[/i])
[img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_skull_032.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_skull_036.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_skull_037.png[/img] 01. Kľúč od obrov pasoval do ďalšieho monolitu a brána do novej časti dobrodružstva je otvorená. Už chýba iba posledná štvrtá časť modrého kľúča klanov a pevnosť Skullkeep bude otvorená. Pri vstupe do ďalšej časti [b]Torham[/b] v kríkoch zahliadol zvláštny meč s pokrútenou čepeľou, je to [i]Vorpal Blade[/i], jediný meč s ktorým sa dá bojovať proti nehmotným bytostiam. Ak tu bol len tak položený, určite sa zíde. Posledná časť kľúča nemôže byť ďaleko. 02. Vchod do ďalšej časti nevyzerá veľmi vábne. 03. Partia sa nachádza na cintoríne, podľa sôch na hroboch patrí obchodníkom ([i]asi mali vysoké ceny[/i]). [b]Seri[/b] cestou k hrobom našla na zemi magickú palicu nápadne pripomínajúcu hada, ktorá v sebe obsahuje obranné kúzla a útočné kúzlo proti nemateriálnym bytostiam. [b]Seri[/b] aj [b]Anders[/b] si ch zapisujú na neskoršie použitie. Akonáhle družina pristúpila k jednému z hrobov, dvere cintorínu sa zatvorili a zjavil sa duch, ktorý veľmi efektne dokázal pôsobiť zranenia všetkým členom družiny. Vorpal Blade a niekoľko kúziel tento boj vyriešili. Spustil sa hustý dážď s bleskami...
[img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_dm-1.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_dm-2.png[/img] [img]http://www.oldgames.sk/discussion/att/2013/03/Liso_dm-3.png[/img] 01. Po poslednom súboji s obrami, kde len o chlp utiekli pred ich sekerami, Torham navrhol precvičiť si bojovnícke remeslo. Partia sa zavrela do štvorcovej miestnosti a začala hádzať všetko čo jej prišlo pod ruky, náramne sa hodili dosky z rozbitého stola. Takýmto spôsobom je možné s postavou, ktorá nemá žiadnu, alebo len základnú úroveň ninja, prísť rýchlo k niekoľkým úrovniam. Pomedzi hádzanie predmetov je dobré ešte kúzliť na zdokonalenie mágie. 02. Za územím s obrami sa nachádza menšia oblasť v ktorej sú obchodníci, takisto tu rastie aj zvláštne ovocie menom [i]Palmapple[/i] s magickými účinkami. Po zjedení sa postave zvýši o jeden stupeň schopnosť bojovníka. 03. Nový obchodníci ponúkajú veľmi zaujímavý tovar. [b]Anders[/b] si práve kupuje celkom nové brnenie [b]Ra Sar[/b], ktoré zvyšuje zásobu many o 20 bodov. Oplatí sa navštíviť aj obchodníka so zbraňami, má v ponuke výbornú sekeru Vorax s ničivým útokom Berzerk. U tohto obchodníka nie je vhodné predávať sekery od obrov, vykupuje ich strašne lacno.
Results: 40 [ 1-40/105 ]   «previous 012 next»


Kingdom Come: Deliverance
The Dame Was Loaded
 search game by title
 search in magazines
 search everywhere
 last added games
 Castle of the Winds I: A Question of Vengeance, 11.05.2018
 LEO - Žhavá čísla, 16.03.2018
 Ve stínu magie, 29.01.2018
 David Wolf: Secret Agent, 19.01.2018
 Vaporum, 02.10.2017
 Oddworld: Abe's Oddysee, 12.08.2017
 King's Bounty, 02.05.2017
 Zurk's Learning Safari, 11.04.2017
 Wizard's Crown, 03.02.2017
 Trolls, 22.11.2016
[ more games ]
 new galleries
 EcoQuest: The Search for Cetus [9], 04.06.2018
 Castle of the Winds I: A Question of Vengeance [12], 11.05.2018
 Ve stínu magie [27], 19.04.2018
 LEO - Žhavá čísla [6], 17.03.2018
 David Wolf: Secret Agent [20], 19.01.2018
 Vaporum [31], 10.10.2017
[ more galleries ]
 diskmags
 Narsil
 Pařeniště
 KLAN
 PC Engine
 Bonus
 follow / sharing
 stats
 Games :: 1149
 Extras :: 8051
 Comments :: 7168
Copyright © 2017 DJ, design & code by DJ
| DJ OldGames| Online Games | Magazines | Discussion forum | Game Galleries | Extras | PC Games | Sitemap | Links | Contacts |
| RSS-games | RSS-comments | RSS-discussion | RSS-magazines | RSS-extras | Facebook | Twitter |
 | DOSBox | Albion | Bomberman | Dune 2000 | Road Rash | Monkey Island | Doom | Wolfenstein | Daggerfall | Wizardry | Dangerous Dave