Zoznam príspevkov do diskusie

 
Staré hry :: DJ OldGames
Liso

Liso

Juraj

Staré hry alebo porno? Milovník starých hier, občasný zberateľ hokejových kartičiek, notorický hráč HEROES 3 In the Wake of Gods a začínajúci someliér v Mrva & Stanko.

Juraj je na OldGames.sk od: 01.07.2006
naposledy prihlásený: 28.09.2016

Príspevky v Diskusii od užívateľa Liso

Zoznam príspevkov (105)
Zoradené podľa
výsledkov: 30 [ 1-30/105 ]   «predchádzajúce 0123 nasledujúce»
Po dlhšom čase sa mi zase podarilo zozbierať niekoľko hier, tak je tu ďalšia súťaž a nie o hocijaké hry, ale napr. Heroes VII, Heroes III HD Edition, Heroes VI, Might & Magic X. Kto sa odváži? :D <a href="http://heroes3wog.net/sutaz-yourgames-cz-originalne-hry/" target="_blank">http://heroes3wog.net/sutaz-yourgames-cz-originalne-hry/</a>
Dnes zásielka z eshopu Hráč. 4 epizódy spin-offu série Heroes 3.Už mi chýba iba jeden s názvom The FInal Chapters, ak by niekto mal, dajte vedieť :) Viac fotiek: http://heroes3wog.net/doplnam-zbierku-s-heroes-chronicles/
No myslím že finálna fáza bude ťažšia ako som si myslel, kvôli problému za ktorý trochu považujem optimalizáciu hry... Ide asi o to, že vetráčiky notebooku začnú ísť úplne naplno a notebook sa začne dosť zahrievať a potom sa vypne. Pri Grimrocku 2 sa mi to stalo už aj počas iných častí hry, no v tejto poslednej časti je to častejšie a keďže v tomto úseku sa nedá hra uložiť na bezpečnom mieste tak je to o dosť zložitejšie. Nemáte niekto podobné skúsenosti? Môj notebook zase nepatrí do šrotu, bez problémov mi behal Zaklínač 2, Risen 3, alebo M&MX.
19.04.2015, 14:14 
Tak po dlhých bojoch, alebo skôr riešení hádaniek je prvý boss na streche hradu NEX porazený, nudné ukončenie pozreté a hybaj ho do Trickster's Lair a tam je to už iná káva :) Zatiaľ neúspešne. Nejaké dobré rady? BTW: ako zachytávate obrázky? ja mám stále len čiernu obrazovku keď použijem PrintScreen
Mne sa zatiaľ grafika páči, tak ako v Grimrocku. Veď keď si to tak zoberiete aj staré dungeony sa na seba dosť podobali (EOB 1,2,3, Dungeon Hack), samozrejme to bolo niečo iné (dúfam že som nikoho neurazil :), ale napr. to mesto vyzerá super. Myslím že grafika bude to posledné, na čo pozerať :)
Možno ste už zaregistrovali, Brány Skeldalu 3 sú už v [b]príprave[/b]. Trochu ma mrzí že hra pôjde najprv na tablety a až potom na PC. Prvé video a obrázky vyzerajú nádherne! Osobne dúfam že sa upustí os systému delenia postáv pri boji, alebo riešení hádaniek. Som veľmi zvedavý a teším sa, už teraz som navnadený Grimrockom 2 a ak ho aj dohrám, tak sľubujem že dokončím aj denník hráča k DM2. Pokiaľ by bolo financovanie cez Startovač.cz tak určite prispejem.
05.04.2015, 17:10 
Už pokračujem ako ste porazili tú potvoru v tejto časti, ktorá stráži Power Gem? http://www.oldgames.sk/docs/grimrock/2/map-world-0.php#coords=49,76&text= Pôsobí na ňu elektrina, ale nie a nie ju zložiť.
01.04.2015, 22:07 
Tak to bude problém, pretože keď sa snažím cvaknúť obrázok cez PrintScreen tak odfotí len čiernu obrazovku a kurzor. Ale tak napríklad čo mám robiť na cintoríne? Mám pri sebe iba jediný kľúč: Round key. V časti Forgotten River je v pravej časti brána, ako ju otvorím? Ako sa dostať na tie magické mraky v Ruins of Desarune?´ Č robiť v sekcii Twigroot Tunnels?
01.04.2015, 20:52 
Ahojte, tak mám po šiestich hodinách hrania problém. Neviem kam ísť. Mapu mám dosť odkrytú a myslím si že som bol všade (samozrejme som nebol), takže neviem čo ďalej. Poradí niekto, chce to nejaký hint :) Niečo pravdepodobne prehliadam.
Vidíš a ja som tú diskusiu o LOG 2 nemohol nájsť. Tak som veľmi zvedavý, zatiaľ ma hra baví, uvidíme ako to pôjde ďalej. BTW: Ak dám do vyhľadávania v názvoch hier, nájde len Grimrock 1, Grimrock 2 sa vo výsledkoch nenachádza. Ale pritom hra vlastnú stránku má: http://www.oldgames.sk/game/legend-of-grimrock-2/
Včera som sa pustil do Grimrocku II, asi ste ho už aj dohrali, aké sú vaše dojmy? Ja zatiaľ pokukujem po pláži a zdolal som prvú výzvu, bolo to len krátke večerné hranie. No asi mám jeden problém, moja partia sa skladá z Knight/BatleMage Wizard/Knight (chcel som alchymistu), neviem ako sa mi to podarilo, budem mať problém pri ďalšom postupe?
Dlhšie som tu nebol, rozdielov bolo 21 a účasť rovnako veľmi slušná :) Uvidíme sa pri ďalšej.
Môžno ste zaregistrovali že UbiSoft už zajtra vydá HD verziu Heroes 3. Veľa ľudí ju odsudzuje (a viem samozrejme prečo, ale tak to je na samostatný článok), iní ju vítajú s rozkročenou náručou a taký ako ja, sú radi že sa okolo tejto legendárnej ťahovky niečo deje a rozhodol som sa preto spraviť súťaž o jednu kópiu tejto hry, teda o STEAM kľúč (ušetrím na poštovnom :D). Súťaž spočíva v hľadaní a zakreslení rozdielov medzi dvom obrázkami, bez registrácie, odošlete a ste v hre. Súťažný obrázok nájdete aj v prílohe. Veľa šťastia. Tu je odkaz: http://heroes3wog.net/sutaz-o-heroes-3-hd-edition-steam-kluc/
28.01.2015, 12:42 
Tak DJ, prajem všetko dobré do roku 2015 (áno viem ,že je koniec januára). Ďalšie nové staré hry, články, skeny a tiež som zvedavý na tú EoB minihru. A ak herný boh dá, dokončím denník hráča k Dungeon Master 2 :)
 
19.10.2014, 21:41 
Ojój, už sa teším, navnadený po MMX :) ale ešte dokončím Risen 3 a pôjdem do toho, možno už bude o takom čase v akcii :)
Ja si tiež nemyslím že hrdinovia boli nejako extra ťažký, keď tak pri tom 10 minútovom obmedzení testu mohol poslúžiť ujo google :). Čo sa pridania vojsk na mape týka, v tomto ti absolútne neviem poradiť, ak tak určite skús fórum heroescommunity.com tam sú borci čo ti určite poradia.
Momentálne je tam iba jedna 100% odpoveď od Wolfa, takže ešte stále je o čo súťažiť :) Musím sa ešte doe-mailovať DJovi, či by nehodil odkaz na FB.
Zatiaľ určite nie :D Ale priateľka má dve sestry :D
Maros, absolútne nie je potrebné hrať kampaň, nie je tam žiadna otázka týkajúca sa kampane. Ani ja som ju veľmi nehral, je to skôr v štýle, ktorá jednotka je na obrázku, ktorý hrdina, usporiadaj jednotky podľa úrovne atď. A registrácia nie je potrebná :)
68% je slušný výkon :) Áno na WoGu sa pracuje, respektíve, stabilný systém ktorý už WoG obsahuje sa volá ERA II. Funguje veľmi dobre a hlavne nepadá. Rusi práve dnes ohlásili že v nasledujúcich dňoch bude vydaná Horn of the Abyss 1.3.3 verzia, to bude paráda.
:) odkážem priateľke, ani som ju nemusel veľmi nútiť aby sa odfotila :D
Tak a je to tu zase, dúfam že novú súťaž si všimnete :) Tento raz žiadne hry, ale tričká, konečne sa mi ich podarilo dať vyrobiť za rozumnú cenu. 4ks idú hneď do súťaže, ktorej sa samozrejme môžete zúčastniť. Tentokrát ide o kvíz s otázkami zo sveta Heroes of Might and Magic 3. Otázok je 25, súčet bodov za otázky je 100 a časový interval na kvíz je 10 minút. Viac info o súťaži: <a href="http://heroes3wog.net/sutaz-o-brutalne-tricko-heroes-might-magic-3/" target="_blank">http://heroes3wog.net/sutaz-o-brutalne-tricko-heroes-might-magic-3/</a> Vstup priamo do kvízu: <a href="http://heroes3wog.net/heroes-of-might-and-magic-3-info/kviz/" target="_blank">http://heroes3wog.net/heroes-of-might-and-magic-3-info/kviz/</a> (treba byť ale prihlásený, lebo inak Vás systém nezaradí do tabuľky) Veľa šťastia :)
nevadí, ešte nejaká súťaž určite bude :)
25.02.2014, 14:12 
Práve som to chcel napísať, ten kurzor, neviem si naňho zvyknúť. Prihováram sa za otočenie :).
 
25.02.2014, 10:38 
Wow, ako kebz som videl Dungeon Mastera, dnes by som rád otestoval popri tom ako sa dosťahuje 10 GB update pre Might and Magic X. Je možnosť nejako prispieť k projektu, finančne napr.?
Tak som zase na webe zorganizoval menšiu súťaž, bude rád ak sa retrogameri zapoja. Ako ceny sú zaujímavé originálky, hlavne Diablo 2. (Hádam Dj nebude nadávať keď hodím info o súťaži aj sem.) O čo ide? - v osemsmerovke sa nachádza 38 názvov jednotiek z Heroes 3 Complete - nájdi minimálne 28 - pošli ich e-mailom na sutaz.heroes3wog@gmail.com - hotovo, vybavené, už len počkať do 1.2. 2014 na výsledky [img]http://heroes3wog.net/wp-content/uploads/2014/01/sutaz.jpg[/img]
 
29.12.2013, 21:38 
[b]Jofre[/b] a [b]DJ[/b], vďaka za rozhovor. Vždy ma zaujímalo ako herný časopis v dávnejších dobách vznikal. Dobre sa číta, hneď som si musel niečo vygoogliť o Stratenom Ostrove, našiel som rozhovor z roku 2000 http://gamesweb.sk/811/rozhovory/strateny-ostrov.html
Myslím že recenzia sa nachádzala v Score, čislo 50 (Sledge bud vedieť). 1. Ja viem, bude znieť divno, ale nebol plánovaný aj druhý diel? 2. Ako dopadla hra Tlon? Viem že bolo vyvíjaná po Vzbure Dónskych Rytierov a to je asi všetko, plus niekoľko obrázkov zo Score. 3. Rovnaká otázka, kto hru testoval (lepšie povedané, kto ju mal testovať), pretože nebyť tých strašných bojov, mohli sa stať Rytieri na Slovensku hernou klasikou.
Tak teraz si zaslúžiš gratuláciu, ten kuchár bol nočná mora, ale je pravda že som nikdy nevedel ako sa bojuje, keďže nikdy po ruke nebol manuál. Upútavku na plnú hru si dobre pamätám... Cez víkend, alebo možno už zajtra sa do toho pustím.
Kto by mal chuť (a peniaze), môže podporiť port Brán Skeldalu na Android a iOS na obdobe Kickstarteru: https://www.startovac.cz/projekty/brany-skeldalu-mobile/
výsledkov: 30 [ 1-30/105 ]   «predchádzajúce 0123 nasledujúce»


Retrogaming merch - HV 1701.cz
 možnosti podpory
🍺 Buy me a beer
 hľadaj v časopisoch
 hľadaj všade
 posledne pridané hry
Metal Gear, 18.10.2022
Clock Tower, 26.09.2022
RoboCop 2, 09.05.2022
Ztracený ostrov, 01.05.2022
Mixed-Up Mother Goose Deluxe, 26.04.2022
Ax Battler: A Legend of Golden Axe, 23.04.2022
Gun.Smoke, 28.03.2022
Kilosoft Pacho 98, 12.03.2022
Batman Returns, 08.03.2022
Batman Returns, 06.03.2022
[ viac ]
 diskmagy
 Narsil
 Pařeniště
 KLAN
 PC Engine
 Bonus
 follow / sharing
 štatistiky
 Hry :: 1265
 Prílohy :: 8197
 Komentáre :: 7694
[ viac ]
Copyright © 2018 DJ, design & code by DJ
| OldGames | Online Hry | Časopisy | Diskmagy | Zberateľstvo | Diskusné fórum | Galérie obrázkov | Prílohy | PC hry | Mapa stránok | Odkazy | Kontakty |
| RSS-všetko | RSS-hry | RSS České hry | RSS-komentáre | RSS-diskusia | RSS-časopisy | RSS-prílohy | Facebook | Twitter |
 | Divinity: Original Sin | The Bard's Tale | Might & Magic X: Legacy | Legend of Grimrock II | King's Bounty: The Legend | Dune 2000 | Fix-It Felix Jr. online | DOSBox