Zoznam príspevkov do diskusie

 
Staré hry :: DJ OldGames
Chulanbetra

Chulanbetra

Tomas Dzamko

old school gamer

 »
Tomas Dzamko je na OldGames.sk od: 24.03.2010
naposledy prihlásený: 17.02.2019

Príspevky v Diskusii od užívateľa chulanbetra

Zoznam príspevkov (498)
Zoradené podľa
výsledkov: 30 [ 1-30/498 ]   «predchádzajúce 012345678910111213141516 nasledujúce»
[b]Muc Swamplings[/b] S kostýmom som sa vydal do fast foodu a pomocou prevleku som sa dostal dozadu do časti pre zamestnancov. Tam som narazil na dvoch kuchárov (odborníkov), ktorí sa snažia hovoriť po francúzsky (geniálne hlášky fakt som sa pobavil). Ďalej sú tu hodiny, resp. ich mechanizmus no a na poschodí majiteľ fast foodu - známa postavička z predošlého dielu, ktorá Simona na privátnej narodeninovej oslave skoro otrávila jedlom z bahna. Scenár sa opakuje, nadšený majiteľ premení kanceláriu na kuchyňu a nás pošle s vedrom po bahno do močiara. [b]Zákys[/b] Tu sa však opäť dostávam do zákysu. Viem čo musím urobiť, ale neviem to vyriešiť a musím zjavne urobiť ešte nejaký medzikrok. - Potrebujem posunúť hodiny, aby sa tetovač vrátil do práce. - Potrebujem získať svetlo a dostať sa ďalej v stoke - Potrebujem získat bahno z močiara pre swamplinga aby mohol pripraviť svoje nechutné jedlo - No a potom hlavné questy, vyhrať čarodejnícky turnaj a dostať sa do hradu, kde získam palivo do skrine na návrat domov. Netuším aké budú výsledky po splnení tých prvých troch úloh, ale určite ma posunú k vyriešeniu tých hlavných. Posunutie hodín sa mi nedarí, žiadny predmet ani kombinácia nepomáha. Svetlo nemám, v stoke sa neviem pohnúť do tmavej časti a ani jeden predmet nevyzerá, že by svietil. Nápoveda sú glow-worms ale nemôžem ich odniesť z pet shopu a nesvietia dostatočne. Bude nutné získat nejaké zviera a skombinovať to v stroji na spájanie zvierat. Bahno z močiara nemôžem ešte získať lebo možciar je za hradbami a tam sa nedostanem. Možne je cesta k možiaru cz stoku. Takže mám o čom premýšľať a mám čo skúšať.
[b]Street of Traders[/b] Tučný predavač mi dal len bielu látku, čo mi nepomáha, ale mám zelenú farbu. Ked ju použijem, hra napíše, že mám farbu zmiešať s vodou. A tak moj cieľ je fontána. Hodím do nej farbu a položím látku ku košu s prádlom. Ženy klebetia a nedávajú pozor a tak zoberú aj moju látku a vyperú ju v zelenej vode. Mám zelenú látku a predavač mi z nej vyrobí kostým swamplinga.
17.02.2019, 02:28 
[b]Street of Traders[/b] Napriek tomu, že mám dosť predmetov, dostal som sa do slepej uličky. Ani jeden predmet mi nejak nedával zmysel. Tak som začal robiť jednu z vecí, ktorá zvykne pomôcť - prejsť všetky lokácie, pozrieť, či sa nedajú zobrať nejaké predmety a prekecať všetky postavy, či sa neobjavila nová téma. Podarilo sa a nová téma pribudla v Joke shop, kde majiteľ vyrába aj kostýmy (sám má jeden na sebe). V rozhovore je nová ponuka urobiť kostým swamplinga (swampling model z fast foodu je vodítko). Predavač potrebuje zelenú látku. Mňa napadne hneď bazár s tučnym predavačom. On látku má, ale chce protislužbu - nájsť magickú lampu. Po preskúmaní jaskyne kam ma zaviedol, som začal leštiť lampy a po dlhom čase som nakoniec správnu našiel.
15.02.2019, 23:14 
[b]Castle[/b] S peniazmi som sa vybral do hradu podplatiť stráže. Vyšlo to a plný nadšenia som si to namieril k hradnej bráne. Tam ma čakal tretí strážca (alebo prvý?) a ten ma ďalej bez povolenia nepustil. Je jasné, že sa musím stať kráľovským kúzelníkom, aby som sa dostal do hradu. Ostalo mi 28 dolárov, kúpil som za kupón jedlo v MucSwamplings, takže mám 20 dolárov. Jedlo obsahovalo nápoj (swamp shake), žuvačku (swamp gun), miniatúru (swampling model) a červa (maggot). Mám teda ďalšie predmety na kombinovanie, tak s tým snáď niečo vymyslím.
[b]3 Bears Cottage[/b] Po páde do fontány som sa vrátil k medveďom hlavným vchodom a hneď ma začal medveď - otec vypočúvať. Podorieval ma, že som im zničil chatrč a že som sa spriahol s Goldilocks. Povedal som, že mám záujem len o kašu, ktorú mama medvedica varí a že Goldilocks som videl utiecť a mám jej parochňu. Ukázal som parochňu a to starého medveďa presvedčilo. Mám kašu a môžem ísť k bláznom urobiť prijímací rituál. [b]Insane Society[/b] Prijímací rituál do Insane Society spočíva v prevrátení kaše na hlavu uchádzača. To urobím (Wear Porridge) a Simon si následne kašu odkúzli z hlavy do misky a naspäť do inventára. Získal som balíček člena, ktorý obsahuje 100 dolárov, bungee rope a wedge. Otvorili sa mi nové možnosti, môžem podplatiť stráže a skúsiť sa dostať do hradu, zaplatiť si jedlo v MucSwamplings za kupón a ešte premýšľať Čo urobiť s bungee lanom a dreveným klinom (wedge). Zatiaľ zdá sa zákys nehrozí.
[b]3 Bears Cottage[/b] Simon sa musí niekde ukryť, medvede sa vracajú domov. Tu mi hra vezme ovládanie a sledujem peknú in-game animovanú sekvenciu. Simon vlezie do komína a medvede idú variť tak priložia do krbu. Simon vystrelí z komína von a skončí vo fontáne...
Vďaka za podporu:-) Je to dosť zvláštne to písať, neviem totiž, čo je pre čitateľa zaujímavé. Keď čítam iné denníky na RPG, tak viem čo mňa na tom baví, takže viem čo by som písal pri hraní RPG hry. Navyše je tam množstvo vecí, ktoré nie sú spoiler a dajú sa písať opakovane napr. vývoj postáv, mapy, predmety. Pri adventúre je skoro všetko svojím spôsobom spoiler, navyše nechcem aby ten denník vyzeral ako návod. Bohužial mám z neho práve také dojmy keď to po sebe čítam, takže to skúsim trochu pomeniť a urobiť zaujímavejšie. Teraz budem mať pár dní veľa práce, takže sa asi k hre nedostanem a môžem písať nejaké dojmy, porovnania, rekapitulácie, čo mi vadí na hre, čo mi naopak vyhovuje, porovnanie s prvým dielom a pod.
[b]3 Bears Cottage[/b] Nasledovala pekná animovaná sekvencia, v ktorej bol zničený vstup do 3 Bears Cottage. Vrátil som sa tam a mohol konečne vojsť cez veľkú dieru v stene dnu. Našiel som gumenné rukavice, hernú konzolu (tú som omylom rozbil šliapnutím na ňu) a zavrel som kvapkajúci kohútik v kuchyni. Na to sa tri medvede vrátili domov poriadne prekvapené, čo sa im stalo s príbytkom. To be continued...
[b]Sewers[/b] Ako som predpokladal, búrka vyplavila pavúka v stokách. Akurát za ním bola tma a Simon odmietal ísť ďalej bez svetla. Zrejme budem musieť urobiť niečo s Glow-worms v pet shope. Zdalo sa, že sa zase zasekávam, ale potom som si pozrel lepšie mapu mesta a prehliadol som dve lokácie Swamp a 3 Bears Cottage. Do Swamp sa nedostanem, bráni mi stena, takže zatiaľ nemôžem opustiť mesto. 3 Bears Cottage je zamknutá chatrč, chránená kamerami a bezpečnostným systémom. Spomenul som si na Goldilocks, ktorá ich vykradla a taktiež na Loan Office, kde púšťali rakety na domy neplatičov. Vybral som zo schránky list s adresou a podstrčil ju v Loan Office na stojan.
[b]Street of Traders[/b] Chvíľu som sa mierne zasekol a nevedel pohnúť, ale nakoniec som sa nejak odsekol. V Jokes shope som potreboval získať Joke Book, ale predavač mi ju nechce predať. Skúša si kostým a nasadzuje si hlavu opice. Skúsil som vtedy vziať knihu a podarilo sa! [b]Loan Office[/b] Ďalej to už bolo jednoduché, knihu som dal klaunovi, on mi dal balón (bladder) a ten som odniesol domorodcovi na námestí aby si opravil bubon. [b]Town Square[/b] Po oprave bubna začal hrať a tanečníci tancovať. Prišla búrka a prehnala sa mestom. Následne v tejto lokácii prestali byť aktívne objekty, takže sem už nemusím chodiť, kým nenastane nejaká iná udalosť
[b]Street of Traders[/b] Pred MucSwamplings si malý chlapec zobral balóniky od maskota a tie ho vyniesli do vzduchu. Dostal som nápad. Vzal som balónik a priviazal ho o zábradlie na Street of Traders. Potom som si vypýtal ďalší a ten priviazal tiež. Vždy najprv vezmem balóny a potom k nim priviažem nový. Pri treťom ma balóny už odnášajú preč - presnejšie k hradu. Stráž ma nevpustí cez okno lebo stráži kráľovskú pokladnicu. Prepichne mi balóny a ja padám na zem. Zrejme toto bude cesta do pokladnice nakoniec, ktovie. [b]Docks[/b] Podarilo sa mi však aj pohnúť sa ďalej. Bedňa, za ktorou sa ukrývala Goldilocks sa dala vypáčiť páčidlom a ona sa tam mohla ukryť. Rolúčila sa a nechala mi parochňu a gumičku. Neviem čo s tou kašou, čakal som, že ju získam ale nevadí, snáď ju nájdem inde. Mám ďalšie možnosti s dvoma novými predmetmi a môžem rozmýšlať ako sa posunúť ďalej.
[b]Pet shop[/b] Tu sa nachádza zvláštny stroj na premieňanie a kombinovanie zvierat. V podstate je to stroj, kde na jednej strane sú dve klietky a na druhej jedna. Vložia sa dve zvieratá a vypadne jedno. Je možné, že to funguje aj opačne a rozloží to skombinované zviera na pôvodné dve. Inak tu nič nie je okrem vtipného rozhovoru s vynálezcom. Daju sa tu zobrat Glowworms, ale vynálezca mi s nimi nedovolí odísť. zrejme sem musím niečo priniesť a použiť s tými červami. [b]Muc Swamplings[/b] Toto je paródia na McDonalds, tu sa človek zasmeje na vtipných hláškach. Od maskota pred predajňou získame kupón na jedlo a balón. Vo vnútri sedí malý chlapec, ktorého šikanujú a musíme mu pomôcť sa osmeliť. Neviem však ako zatiaľ. Ďalší človek je tatooist, ktorý tu je na obede. O druhej sa má vrátit naspäť do práce, ale hodiny zastavili krátko pred druhou a nehýbu sa. Momentálne ma nenapadá ako tu niečo vyriešiť tak odchádzam.
11.02.2019, 03:19 
[b]Docks[/b] V dokoch som našiel ešte jednu postavu, domorodca, ktorý vie robiť dažďový tanec a chce ho tu vyučovať. Zabudol však na svojich tanečníkov, bez nich je stratený. Hneď ma napadlo, že v meste hľadajú nového inštruktora tanca, tak som strhol poster a doniesol mu ho. Tu nastáva to, čo som spomínal, hra mení udalosti v lokáciach dynamicky. Keď som prišiel na námestie, už tam bol domorodec s bubnami. Akurát má ďalší problém, jeden z bubnov sa pretrhol a potrebuje žalúdok z prasaťa, aby bubon opravil. Opäť netuším ako mi toto pomôže v mojom queste (viz obrázok). Napadá ma, že ak získam čosi čo vyzerá ako balón pri klaunovi, tak to možno bude ono. Čo sa týka dynamických zmien v lokáciach, ďalšou bude určite tatooist, lebo ten má cedulku Back soon, after lunch. Z lokácii, ktoré som ešte nepreskúmal mi ostáva pet shop na Street of Traders a potom Muc Swamplings, čo je obdoba McDonalds ale trochu iná :-) Dúfam, že v nich nájdem riešenia na zavyšné problémy a situácie a budem bez zákysu pokračovať.
[b]Tatooist[/b] U tetovača bolo zavreté, tak som stiahol vysúvací rebrík čo bol vedľa a vyšplhal hore. Dostal som sa medzi Insane Society, klub plný bláznov. Ponúkli mi členstvo ak prinesiem kašu (porridge), predpokladám, že mi ju hodia na hlavu potom. Opäť netuším ako mi toto pomôže v mojom queste, tak uvidíme. [b]Docks[/b] V dockoch som nasie ľahké dievča Goldilocks, na ktorú je vypísaná odmena, lebo je aj zlodejka. Skrýva sa a chce odplávať loďou v jednej z krabíc. Sú však primalé. Spomenula, že popri tom jedla kašu, takže ak jej pomôžem, získam predmet na vstup do Insane Society. Vedľa je krabica kam sa asi zmestí, bohužiaľ je plná krabov a nemám ako ich povyberať. Ale toto bude asi riešenie.
Navštívil som ďalšie lokácie a trochu som sa pohol. [b]Street of Traders[/b] Tu som vošiel do obchodu s názvom Jokes a je jasné, že tu nájdem riešenie pre klauna pri Loan Office. A riešenie bude Joke Book, ale predavač mi ju nechce predať. Navyše si zo mna uťahuje, takže zatial netuším ako ju od neho získam. Taktiež s venuje výrobe stinking bomb, ale ešte ich nemá hotové. Tu ma napadlo, že by sa dali podstrčiť v Loan Office do tej rúry, ale neviem na čo by to bolo dobré. Na ulici som potom uvidel tučného predavača v turbane čo predáva koberce a láty zjavne z Orientu. Nechce so mnou vôbec hovoriť, zato obchodník zo železom vedľa už áno. Potrebuje vyplniť papiere na dane a nevie ako prepočítavať peniaze (v kráľovstve majú naozaj sofistikovaný monetárny systém). Kedže mi stráže tento system vysvetlili, tak som mu poradil a získal som páčidlo. S ním som vypáčil poklop pri Loan Office a zišiel do stoky (sewers). Tam moja púť skončila, lebo cestu mi skrížil obrovský pavúk a tých s Simon bojí.
Ešte pár slov ku grafike. Je neskutočne nádherná, prepracovaná, ručne kreslená a je skvelá aj na dnešnú dobu. Vyzerá ako nejaké fantasy maľby od známych autorov, lokácie majú skvelú kompozíciu a výber farieb. Nič nie je preplácané, nič nie je navyše a naopak, obrazovky ani nie sú chudobné. Je škoda, že aj keď dnes v hrách býva ručne kreslená grafika, tak mi chýba práve tento štýl. Keď nehrám a premýšlam, tak sa stále dívam na tú nádheru, počúvam príjemnú hudbu a po chvíli aj pozerám na animácie Simona, ktorý pri nečinnosti začne robiť rôzne blbosti. Pred 25 rokmi to musel byť vrchol po technickej stránke a naposledy som sa prechádzal po hre len kvôli grafike v Diablo 3 (tam je podobne umelecky geniálna grafika).
Pokračovanie akcie s tanečníkmi (kedže môžem pripojiť len štyri obrázky do jedného postu, tak to musím rozdeliť na viac postov) a knockout inštruktora s harmonikou.
Town Square je vcelku prázdna lokácia. Je to námestie, kde nie je nič aktívne a akurát tam tancujú nejakí tanečníci a inštruktor tanca im do toho hrá na harmonike. Je možné, že táto lokácia sa bude časom meniť podľa toho ako sa bude hýbať dej hry. Keď som prišiel na námestie, tak akurát jeden z tanečníkov zlomil paličku, ktorú používal pri tanci. Prestali nacvičovať a čakaju, kým zoženú náhradu. Už predtým som u Calypsa našiel a zobral farbu (Dye) a basebalku (Baseball bat). Tieto veci som našiel úplne náhodou, ked som kurzor presúval kvoli inej akcii. Zjavne tu zažijeme dosť pixel huntingu. Basebalku som podla tanečníkom a tí začali znovu tancovať. Pri tanci basebalka vyletela do vzduchu a trafila inštruktora do hlavy. Tanečníci tak budú hľadať nového inštruktora a na trhoch sa objavila tabuľa informujúca o nábore. Ako je vidieť, udalosti v lokácii tu vedia zmeniť a ovplyvniť iné lokácie. Budem si na to musieť dať pozor a keď zakysnem, tak prehľadávať znovu všetky lokácie pre istotu. Táto situácia mi však nijak nepomáha v mojej snahe vyhrať turnaj kúzelníkov a dostať sa do hradu. Dúfam, že je ale nutná k posunu deja a nakoniec mi bude nápomocná aj v mojom hlavnom queste.
Pokračujem v prehľadávaní ostatných lokácii. [b]Fountain[/b] Tu som stretol iba tri ženy čo perú prádlo vo fontáne. Nie sú vôbec zhovorčivé. Na šnúre visí ženské spodné prádlo, Simon ho ale nechce zobrať. Okrem toho je tu len kôš so špinavým prádlom. Tu asi nič nevymyslím zatiaľ. [b]Loan Office - vonku[/b] Pred vstupom do Loan Office sedí klaun, ktorý rozpráva trápne vtipy. Je smutný lebo ľudia sa na ňom nesmejú. Evidentne mu musím pomôcť, aby bol vtipný, ale teraz nemám ako. Okrem toho sa tu nachádza ešte poklop, ktorý však neviem otvoriť. [b]Loan Office - vnútri[/b] Vchádzam do Loan Office, čo sú dve obrazovky, v prvej je sekretárka a v druhej šéf spoločnosti, ktorá ponúka pôžičky. Toto je paródia na byrokraciu a pôžičky, človek sa tu výborne pobaví. Napr. pôžička typu "slavery" je taká, že ked ju nesplatíte, tak vás predaju do otroctva. V podobnom duchu sa nesú aj ostatné typy pôžičiek. Vyberám si pôžičku, ale len na to, aby som vstúpil do vedlajšej miestnosti. Tu je šéf, ktory cez kovovú rúru posiela rakety na domy ľudí, ktorý nesplácajú hypotéku. Povie mi, že pohľadá formulár pre môj typ pôžičky, ale nenájde ho a povie mi, aby som prišiel neskôr. Celý tento proces je o tom, že kým hľadá formulár, tak mám pár sekúnd plnú kontrolu nad Simonom a evidentne musím niečo vykonať rýchlo kým je zaneprázdnený. Neviem však čo a nemám asi ani predmety k tomu určené. Aktívna je len skrinka s mučiacimi nástrojmi a stojan, z ktorého zobral raketu a vložil do rúry. Asi bude potrebné niečo položiť na ten stojan. Uvidíme časom.
Z hradu som sa presunul do lokácie, kde sa koná súťaž o kráľovského čarodejníka. Zapísal som sa pri vstupe ako Simon a na otázku "Sex?" som odpovedal "Sorry, you're not my type!". Vo vnútri stanu už čaká osem uchádzačov, ja mám číslo deväť. Prezerám si ich a snažím sa o nich zistiť informácie a tu nastáva problém. Jeden z nich je obľúbený synovec kráľa a navyše podplatil komisiu. Simon na to reaguje slovami, že musím zmenšiť konkurenciu. Vyzerá to teda tak, že cieľom nie je vyhrať nejakým kúzlom, ale odstrániť všetkých osem konkurentov a ostať sám. Bude to však ťažké, niektorí ani nekomunikujú, takže zatiaľ mám len taký pracovný popis každého z nich: 1) Prvý je starý kúzelník, pri opise Simon povie, že má pavučiny v ušiach. Zdelí nám, že tu už sedí hodiny a nič sa nedeje. 2) Druhý je starý plesnivý kúzelník. Tento vôbec nereaguje, kolega vedľa hovorí, že medituje. 3) Tretí nepočuje dobre a prikladá si k uchu lievik, navyše je prechladnutý. 4) Štvrtý si číta knihu a posiela ma do čerta. 5) Piaty má kosu a kapucňu, hádže si mincou a vyzerá trochu ako Smrť. Nijak nekonverzuje so mnou. 6) Šiesty fajčí fajku. Taktiež slovne nijak nereaguje. 7) Siedmy je spomínaný favorit, čo podplatil komisiu. 8) Posledný si číta knihu, nijak so mnou nekomunikuje a Simon hovorí, že sa podobá na jeho učiteľa chémie. Je jasné, že teraz s tým moc nepohnem, nemám predmety, ktoré by mi pomohli sa zbaviť kúzelníkov. Musím sa teda poobzerať po meste a nájst niečo, čo mi pomôže. Tu je hra značne nelineárna a mám na výber až sedem lokácii. Asi ich budem musieť prehľadať všetky, takže si len vyberem nejakú, s ktorou začnem...
09.02.2019, 02:19 
Oproti prvému dielu došlo k zmenám. Príkazy už nie sú v slovnej forme (podobne ako v Scumm engine od LucasArts), ale vo forme ikoniek a taktiež ich je menší počet. Že by to ale uľahčovalo hru sa nedá povedať. Hneď ako som odišiel od Calypsa, tak som sa dostal k ďalšej novinke a tou je mapa mesta. V nej sú aktívne lokácie, ktoré je možné navštíviť a už teraz ich tam je asi desať. Hra je rozhodne rozľahlejšia a komplikovanejšia než prvý diel. Navštívil som teda hrad s tým, že si idem po mucusade, ale stráže ma nechceli pustiť. Vraj mám zaplatiť a ešte som dostal krátku inštruktáž menového systému kráľovstva (naozaj je veľmi "jednoduchý"). Taktiež spomenuli, že kráľ hľadá dvorného čarodejníka a ak vyhrám čarodejnícky turnaj v meste, tak ma samozrejme ako kráľovského čarodejníka pustia dnu. S touto informáciou som sa teda pobral hľadať kde v meste sa koná turnaj čarodejníkov. Ešte dodám, že hra je plná rôznych narážok na politiku, filmy, byrokraciu, cirkev a iné témy a je to taký iný typ humoru než Monkey Island. Stále je to anglický humor, ale viac sa to podobá na Monty Python.
Zdravim, Chcel som zacat dennik hraca a poslal som aj DJovi mail, neviem ci sa k nemu dostal tak sa chcem opytat co je nutne na to aby som mohol vkladat obrazky a prispevky do hracskeho dennika a ako ho zalozit. Diky
 
31.01.2019, 13:17 
No ja mam asi traumu z rozbehavania Fate, tam to nakoniec bolo tak ze som mal cely emulator aj s balickom a sa to pustalo 1 clickom lebo tam boli nejake problemy s tym uz neviem ake. A nejaka dobra dusa to sem dala vtedy. Tak mam taku averziu, navyse hram teraz skor adventurky a rozmyslam ci je nejaka vynimocna cisto amigacka a nenapada ma. Takze nemam starost:-)
 
30.01.2019, 23:24 
Ahoj, velmi nerad ti to tu spamujem, len chcem povedat ze si tieto denniky rad citam popri praci je to ako kniha s obrazkami. Navyse tieto amigacke veci som nikdy nehral a nemam na to vydrz to rozbehavat a hrat v emulatore. Taktiez nemam moc casu preto hram skor adventury nez RPG (odpada mapovanie a tak), ale z toho by asi moc zaujimave denniky neboli:-) Tak pekne pokracuj, nech mam co citat:-)
 
28.01.2019, 14:22 
Ja som rozohral Death Gate, uz som to hral asi 2x a vzdy som sa sekol niekde na prvom kontinente. Teraz som sa rozhodol ze to nevzdam a uz som na 3tom kontinente. Je to genialna hra, je to v podstate kniha. Neuveritelne co vtedy Legend vyrabali, skoda ze sa uz take adventurky nerobia.
 
14.10.2017, 20:12 
No nikdy som sa k tymto hram nedostal a prave to ovladanie ma odradilo. Ale skor ma odradilo ako o tom ludia hovorili, ze tam chyba myska atd. Inak hry kazdy chvalil a nedavno som sa k nim dostal v knihe od Matta Bartona a ten to tam hodne vyzdvihuje. Dalsia vec co ma zaujima je ten system ktory kazdy chvali, chcem vediet ako funguje nech si clovek rozsiri obzory aj z vyvojarskeho hladiska. Co sa tyka pomocneho programu, tak jedna z veci je aj mapa, lebo neviem ci to vydrzim kreslit, neviem ake rozsiahle tie hry su. Kazdopadne diky za info chalani.
 
13.10.2017, 12:18 
Nazdar gejmeri, Mozno sa mi podari najst si trochu casu na zahratie niecoho stareho a silne premyslam nad goldbox hrami. Nehral som ani jednu, je tu dost pozitivnych ohlasov na to tak ma to celkom laka. Je pravda ze ma odradza trochu archaicky interface, ale tak mozno sa prinutim a potom uz to bude ok. Mam ale par otazok k hraniu tych hier: Mam to hrat s tym pomocnym softom kde vidim mapku, current hpcka atd alebo radsej klasicky ako bola povodna hra? Videl som videa kde si tusim v Pool of Radiance nahadzuju max staty a rasu vyberaju human, mam to tak urobit alebo je to cheating? Ako ste si skladali partu vy? V akom poradi to zacat hrat? (mozno to uz je tu zodpovedane len som nepozeral cely topic)
 
25.09.2017, 12:35 
Toto ti neviem presne povedat, ale kludne im napis podla mna ta radi privitaju. Ak ich ches podporit tak im urcite mozes prispiet aj osobne, ci ti za to budu vediet dat kluc to netusim:-) Ale tusim sa chystali aj na GoG, ale to je asi pre teba rovnake ako steam ze.
 
24.09.2017, 19:50 
Ak si v BA, mozes im peniaze priniest osobne:-) Doba keshu:D
 
20.09.2017, 15:14 
Tak mi akurat odpisali vyvojari Vapora, ze tam budu aj slovenske texty, takze sa mozete tesit:-)
výsledkov: 30 [ 1-30/498 ]   «predchádzajúce 012345678910111213141516 nasledujúce»


The Bard's Tale IV: Barrows Deep
 hľadaj v časopisoch
 hľadaj všade
 diskmagy
 Narsil
 Pařeniště
 KLAN
 PC Engine
 Bonus
 follow / sharing
 štatistiky
 Hry :: 1153
 Prílohy :: 7987
 Komentáre :: 7272
[ viac ]
Copyright © 2018 DJ, design & code by DJ
| OldGames | Online Hry | Časopisy | Diskmagy | Zberateľstvo | Diskusné fórum | Galérie obrázkov | Prílohy | PC hry | Mapa stránok | Odkazy | Kontakty |
| RSS-všetko | RSS-hry | RSS České hry | RSS-komentáre | RSS-diskusia | RSS-časopisy | RSS-prílohy | Facebook | Twitter |
 | Divinity: Original Sin | The Bard's Tale | Might & Magic X: Legacy | Legend of Grimrock II | King's Bounty: The Legend | Dune 2000 | Wizardry | DOSBox